Stojací vešiak na šaty Bob

Kód: 1687
Akcia Novinka Tip
Neohodnotené
€69,90 –38 %
Stojací vešiak na šaty Bob
€69,90 –38 % €42,90
Na objednávku s dodaním 8-10 dní

Stojací vešiak na šaty v rustikálnom štýle

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte už dosť neporiadku v hale alebo na chodbe? Bundy a kabáty namiesto zavesenia na vešiaku ležia na stoličkách a kreslách v obývačke a jedálni? Ak je odpoveď áno, ste na správnom mieste. Predstavujeme podlahový vešiak, ktorý prinesie poriadok a poriadok. Tento praktický kus nábytku usporiada vaše vrchné oblečenie, doplnky a ďalšie odevy.

Tento priestorovo úsporný výrobok má stabilnú trojuholníkovú základňu, vďaka ktorej si môžeme byť istí, že sa výrobok pri ďalšom zaťažení nenakloní. Výrobok je navyše vybavený 6 zaoblenými háčikmi na uloženie kabátov, búnd, tašiek, šálov a čiapok.

Železné prvky zaisťujú stabilitu nábytku, a preto je ideálnym výrobkom pre každé ročné obdobie, oceníme to najmä v zimnom období, keď na háčiky zavesíme ťažké bundy, kabáty, šatky a komíny.

Dokonale zladené prvky vešiaka a rustikálne nastavenie políc dodajú vášmu interiéru čaro. Postarajte sa o estetiku svojej haly, chodby alebo kancelárie výberom osvedčených produktov najvyššej kvality.

Zaoblené háčiky chránia vrchné oblečenie a ďalšie prvky nášho oblečenia pred poškodením. Trojuholníková základňa zaisťuje stabilitu vešiaka na podlahu.

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Farba: čierna, rustikálna hnedá (vintage)

Materiál: železný rám, MDF (drevovláknitá doska so strednou hustotou)

Rozmery: 49 x 49 x 179 cm (šírka x hĺbka x výška)

Hmotnosť: 4,46 kg

Max. zaťaženie na háčik: 5 kg

Max. nosnosť na poličku: 10 kg

2 police možno použiť na tašky, knihy, črepníkové kvety alebo boxy s drobnosťami.

Trendie.sk na biano.sk