Stolík na notebook "L"

Kód: 1642
Akcia Tip
Neohodnotené
€59,90 –61 %
Stolík na notebook "L"
€59,90 –61 % €22,90
Momentálne nedostupné

Praktický, skladací stolík na notebook z bambusového dreva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický, skladací stolík na notebook z bambusového dreva. Stolík je nielen funkčný, ale aj univerzálny, pretože sa dá použiť aj ako raňajkový stôl. Stôl bude navyše perfektný na čítanie kníh v posteli a dokonca ho budú deti používať aj na domáce úlohy alebo kreslenie.

Stôl má 2 nezávislé dosky – jednu  pre počítač / tablet, druhú  pre počítačovú myš a pohár, v ktorom si môžeme vychutnať svoj obľúbený nápoj.

V doske stolíka je množstvo presne vyrezaných otvorov, vďaka ktorým má dostatočné vetranie pre vaše prenosné zariadenie. Vetranie zabráni prehriatiu zariadenia, čo zase ochráni jeho batériu a predĺži jej životnosť. Každý počítač je iný a umiestnenie vetracích otvorov sa môže líšiť, a preto je náš stôl s desiatkami strategicky umiestnených prieduchov dokonalým riešením.

Stôl má 4-stupňové nastavenie uhla stolovej dosky. Táto úprava zvyšuje komfort používania výrobku.

Nastaviteľná výška nôh nám navyše umožňuje prispôsobiť stôl výške, ktorá je pre nás optimálna. Táto úprava je ideálnym riešením, pretože stolík môže používať nielen dospelý, ale aj dieťa.

Na spodnej časti stolíka je lišta, ktorá zabraňuje skĺznutiu prenosného počítača alebo knihy zo stola. Lamela je obzvlášť nápomocná vtedy, ak je doska stola zdvihnutá vysoko. Lištu je možné veľmi rýchlo odstrániť, ak chcete stôl použiť ako podnos na raňajky do postele.

 

ROZMERY:

rozmery stolovej dosky pre zariadenie: 36 x 34,5 cm

rozmery stolovej dosky pre myš / hrnček: 18,5 x 34,5 cm

maximálne rozmery: 67 x 34,5 x 51 cm

výška bez vyvýšeného vrchu: 19,3 - 27 cm (nastaviteľné)

rozmery po zložení: 54,5 x 34,5 x 4,2 cm (7,2 cm s lamelou)

Trendie.sk na biano.sk